canakkale satilik daire,kiralik daire, ev, emlak fiyatlari bulma

Çanakkalede ev bulma sorunu varmı 2021

canakkale satilik daire ev bulma
canakkale satilik daire

Çanakkalede ev bulma, Çanakkale yaşam kalitesinin iyi olduğu insaniyla, doğasıyla, tarihiyle yaşam icin ideal kentlerden biridir. Öğrencilerin bol olduğu eğitimi yüksek insanların yaşadığı bu kentimizde yaşamak icin öncelikle kiralık yada satilik daire bulmanız gereklidir.

Her çesit bütçeye uygun ev bulabileceğiniz guzel bir sahil kentidir Çanakkale. Örgün eğitimin hayatta olduğu zamanlarda kiralik ev bulma işi nekadar zor olsada imkansiz değildir.

Yaşanabilecek bir kent olan Çanakkale ve çevresindeki beldeler huzurlu bir yaşam icin çok uygun yerlerdir. Çanakkalede yaşamak için illaki merkezden ev bulmaniza gerek yoktur. Sahil beldeleri sizlerin normal yaşam suresince tatil yapıyor havasinda yasayabileceginiz yerlerdir. Denizinde yüzüp, sahilinde turlayabileceginiz bu nadide beldeler sizleri bekliyor.

Toplu taşıma araçlarıyla 30 dk mesafelerde Kepez, Dardanos, Güzelyali gibi beldelerde Çanakkaleyi yaşamak icin uygun yerlerdir. Bu bölgeler denize yakın yeşili bol ve tatil amaçlıda kullanılan beldelerdir. gelin biraz daha taniyalım bölgeyi,

Çanakkale Merkez

Çanakkale bir deniz şehri olup nüfus yapısıyla gençlerin bol ve emeklilerin bol olduğu bir kenttir. Turistik bir kent olan Çanakkale aynı zamanda deniz turizmi ve kültür turizmi icin uygun bir kenttir.

Şehirler arasi otobüs bağlantısı bol olan sehir yazlari kısa süreli yerli ve yabanci turisler alıp kordon boyu ve iskele bölgesinde hareketliliğin bol olduğu mevsim ilkbahar ve yaz aylarıdır. Bahse konu mevsimlerde yaşam bir tatil havasinda hissedilir. Bircok yerli ve yabanci turistlerle tanısıp onlarla iletisimi surdurmeniz sosyal cevrenizide genisletecektir. yerli turistler genellikle Truva ve sehitlikleri gezmeye gelen vatandaşlarimizdir. Gunluk şehitlik turu duzenleyen bir çok firma mevcuttur

Birçok yeni projelerle emlak satışlarina katki sağlayan inşaat şirketleri şehri beğenip burada yaşamak isteyen ziyaretçilere bol opsiyonlu konutlar sunmaktadır. Buda ev bulma işini kolaylaştırmaktadır.

Bu yeni projeler yada bitmiş projelerden konut bulmak icin konut arama panalinden kendinize uygun konutlar bulup fikir edinebilirsiniz.

Kepez Beldesi

Kepez beldesi çanakkale ili merkeze bağlı Turkiyenin birçok ilçesinden daha büyük bir beldedir. Kepez sahil beldesi olarak özellikle büyük sehirlerden cok göc almakta, rahat ve dogal ortamda bir yasami misafirlerine sunmaktadır. Universite ve hastanelere yakın olmasi ve toplu taşımanın kolaylığı nedeniyle en cok tercih edilen yerleşim birimidir Çanakkalede. Yeni yeni projelerle konut ihtiyacini karşılamaya calışan Kepez ve Çanakkale müteahhitleri bir çok projelere imza atmaktadırlar.

Yapılan yeni projeler temelden satislarla devam etmekte olup. Birikimini degerlendirmek isteyenlere kazanci yüksek imkanlar sunmaktadır. Temelden konut yatırımı konutların bitiminden sonraki satıs bedellerinin cok cok altinda olup kolaylıkla satışını yapıp kendinize kazanç sağlayabilir yada konutunuzda huzur ve guvenle yaşayabilirsiniz

Dardanos Bölgesi

Çanakkaleye Kepezden 10 dk daha uzak olan bu bölge yüzme imkanlarının bol olduğu bir bölge olup genellikle insanların hem yasşam hem tatilini bir arada yaptıkları bir yerleşim yeridir. Çanakkale boğazının yüzülebilecek en güzel yerlerinden biridir.

Belediye halk plaji, ve serbest plajlarıyla ünlü olan dardanos universite yerleşkesinede ev sahipliği yapmaktadır. Doğalgazın gelmesile ve toplu taşımanın planlanmasıyla hareketliliğin bol olduğu bir tatil beldesi olmuştur.

Dardanos bölgesinde 2 katlı -3 katlı binalardan oluşan bahçeli ev ve villalar birçok deniz düşkünleri tarafından satın alınıyor yada kiralanıyor. Bu bölgede satılık ve kiralık bulmak biraz zor ancak imkansiz değildir

Güzelyali Beldesi ev bulma

Güzel yalı beldesi kepezden kücük ve Dardanostan büyüktür. Bölgede genellikle villa tipi yapılar ve hoteller vardır. Bölgede deniz sahilinde kumsal ve misafirlere hitap edecek hotel pansiyon vede resturantlar mevcuttur.

Bölgede konut, villa, ev bulmak biraz daha zor olsada imkansiz değildir. Bu bölgede ev, arsa, villa, daire bulmak icin arama panelimizden arayabilirsiniz ve bir fikir sahibi olabilirsiniz. Dardanostan 10 dk Kepezden 20 dk olan yerlesim birimi yaşam icin özellikle ilkbahar, yaz ve sonbahar mevsimleri icin idealdir.

ev bulma çanakkale
Nasil ev bulurum?

Çanakkalede emlak şirketleri yılın 365 günü hizmet vermektedir. İhtiyaciniz olan konut, daire, ev yada arsalari bulmak icin lisansli güvenilir emlakcilarimizin portfoylerinden arama panelinden arayarak ulaşabilirsiniz. Sizlerin dogru konuta doğru aracılarla ulaşmaniza yardımcı olan evbuul.com ticari bir amaç gütmemektedir. Bazen bir teşekkür yillarin ticaretine eşdegerdir

Ev Arama

Share this article:
Next Post: Çanakkalede Emlak fiyatlari nereye gidiyor 2021

February 7, 2021 - In Emlak Haberleri

Related Posts